F.A.Q ‘s

Frequently Asked Questions

V prvom rade je naším hlavným cieľom Vaša stopercentná spokojnosť. Ak nespĺňame alebo neprekračujeme vaše očakávania, dajte nám vedieť. Nižšie nájdete niektoré užitočné informácie, resp. odpovede na naše najčastejšie otázky. Ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať na email info@cdtcustoms.com a my Vám radi pomôžeme.

Aký veľkosť obojka potrebujem?

Naše obojky sú založené na skutočnej veľkosti krku, nie na veľkosti starého  /predchádzajúceho obojku. Napríklad, ak máte psa s 50 cm krkom, mali by ste si objednať golier M veľkosti 48-58cm. Ešte lepšie, dajte nám presné rozmery krku Vášho psa v poznámke sekcii pri pokladni. Urobíme obojok perfektne!

Ako mám merať krk svojho psa?

Jednoducho, po prvé, pozrite si našu praktickú príručku, ktorá vám ukáže správny spôsob merania. Ak nemáte krajčírsky meter, použite akúkoľvek šnúrku a potom ju zmerajte pravítkom.

Práve som urobil objednávku, kedy prídu moje produkty?

Všetok tovar je na zákazku, čo znamená, že výroba začína podľa objednávok zákazníkov a platieb. Doba doručenia je 1-4 týždne po prijatí platby na náš účet.

Môžem zmeniť svoju objednávku?

Ak výroba objednávky ešte nebola zahájená, stále môžete vykonať zmenu. Napíšte nám a skontrolujte stav Vašej objednávky.

Môžem zrušiť svoju objednávku?

Zrušenie objednávky je možné len vtedy, ak sme sa ešte nezahájili výrobu obojoka. Napíšte nám a skontrolujte stav Vašej objednávky.

Môžete mi niečo vyrobiť, čo nie je vo vašej ponuke?

Áno, samozrejme, napíšte nám. Máme skúsenosti a usilujeme sa uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich zákazníkov.

Dodávate svoje produkty do zahraničia?

Áno, naše výrobky sa tešia popularite medzi zákazníkmi po celom svete.

.

.